Nazywam się Celina Perskiewicz, z zawodu jestem radcą prawnym, z zamiłowania motocyklistką.

Na co dzień prowadzę własną kancelarię prawną w Warszawie. Specjalizuję się przede wszystkim w prawie ubezpieczeniowym, dochodzeniu należności, kontraktach w obrocie gospodarczym, ochronie danych osobowych (RODO). Karierę zawodową rozpoczęłam już w 2006 roku. Doświadczenie zdobywałam w kancelariach prawnych, sądzie, w korporacji, jak też podczas prowadzenia własnej działalności. Dzięki temu dzisiaj mogę się z Wami dzielić moim bogatym doświadczeniem i wiedzą.

Prywatnie jestem miłośniczką motocykli. Moje zamiłowanie zaczęło się od Hondy CBR 1000 RR, chociaż pierwszym własnym motocyklem było Kawasaki er6f, kolejnym Kawasaki Z750, następnym Ducati Monster 696, a obecnie Ducati 848.

Jak daleko sięgam pamięcią, starłam się pomagać potrzebującym. Teraz, mając takie możliwości, chcę pomóc jak największej liczbie osób przekonując, że mogą i powinni walczyć o swoje prawa. Dlatego, będę powtarzać, że  teraz możesz w to nie wierzyć, ale już niedługo zaczniesz walczyć o swoje prawa! Czytaj mojego bloga, nie obawiaj się zwrócić do mnie po poradę, walcz zanim będzie za późno.

O narodzinach mojej motocyklowej pasji i początku LawRider, o tym dokąd jeżdżę i nie tylko o tym możecie przeczytać w wywiadzie dla magazynu Temidium http://www.temidium.pl/content/eboks/Temidium22017/html5/index.html?page=72

Prawnik Motoryzacyjny Warszawa Prawnik Motoryzacyjny Warszawa Prawnik Motoryzacyjny Warszawa Prawnik Motoryzacyjny Warszawa Prawnik Odszkodowania Warszawa Prawnik Odszkodowania Warszawa Prawnik Odszkodowania Warszawa Prawnik Odszkodowania Warszawa Prawnik Odszkodowania Warszawa lawrider lawrider